Kepler-452b


Фахівці NASA зробили анімацію, що дозволяє детально розглянути виявленого «двійника Землі». Тепер можна побачити різницю між нашої і недавно відкритою планетою.


Виявлення потенційно населеної планети Kepler 452b в сузір’ї Лебедя стало однією з найбільш гаряче обговорюваних «космічних» тем. Ця планета знаходиться на відстані від нас в 1400 світлових років – вона обертається навколо зірки Kepler-452. Kepler 452b розташована в «населеній зоні» і, маючи розміри на 60% більше нашої Землі, може бути придатна для життя.

Kepler 452b стала першою землеподобной планетою, виявленої в «населеній» зоні та обертається навколо зірки, схожої на Сонце. Діаметр Kepler-452 лише на 10% перевершує наше Сонце, а її вік більше на 1,5 млрд років. Простіше кажучи, у Kepler 452b було достатньо часу для того, щоб на ній розвинулося життя.

У той же час висновки про «придатністі для життя» виявленого «двійника Землі» можуть бути передчасні. Ми все ще дуже мало знаємо про Kepler 452b і здатні лише припускати, що на її поверхні є вода. Відповісти на багато з цих питань допоможе космічний телескоп «Джеймс Вебб», який планують запустити в 2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.