Грецька газета Proto Thema стверджує, що американський мільярдер Уоррен Баффетт в партнерстві з італійським бізнесменом і мільярдером Алессандро Прото придбав в Греції острів Святого Томаса (Agios Thomas) в Саронічній затоці, найбільшій затоці Егейського моря.

За словами кореспондентів газети, два бізнесмени опублікували спільну заяву, в якій говориться, що вони мають намір розвивати острів в якості інвестиційної власності. Невелика ділянка суші площею 1,2 кв. км обійшлася бізнесменам в 15 мільйонів євро.

Газета цитує висловлювання самого американського магната, який заявив: “В даний час в Греції існує дуже багато можливостей. І багато людей готові в цю країну зараз інвестувати”.

84-річний Уоррен Баффетт, який є одним з найбагатших людей у ​​світі, проживає в скромному будинку, купленому за 31.500 доларів в 1958 році в місті Омаха в штаті Небраска і керує “Кадилаком”, придбаним, за його ж словами, “близько 6 або 7 років тому”.

За нещодавно опублікованими оцінками експертів світового фінансового ринку, що проаналізували ситуацію в грецькій економіці, це не останній куплений в Греції острів, і країні доведеться протягом найближчих декількох років зайнятися масовим розпродажем своїх островів.

Не так давно Джонні Депп придбав в тому ж регіоні один з грецьких островів, площею 0,20 кв. км за 4,2 мільйона євро. В даний час цей острів безлюдний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.