Apple-Music_0


Apple Music – головний музичний сервіс цього літа. А у самій компанії презентують його словами: “Музика – наша давня пристрасть. Це рушійна сила, яка надихала нас з найперших днів існування Apple.”


До Ващої уваги кілька цікавих порад, корисних функції та додатків до Apple Music, які не всі знають.

1. Вимкніть автоматичне продовження підписки.

Apple-Music_1

Можливо, ви ще не вирішили, чи будете користуватися Apple Music після безкоштовних трьох місяців, – або вирішили, що не будете. Щоб Apple автоматично не списав з вашої картки гроші, коли закінчиться пробний період, зайдіть у ваш профіль по іконці в лівому верхньому кутку програми, виберіть View Apple ID, введіть пароль від свого Apple ID, зайдіть в меню Manage Subscriptions, виберіть підписку на Apple Music і вимкніть автоматичне поповнення. Якщо ви раптом захочете користуватися сервісом після пробного періоду, то зможете підписатися на нього в будь-який момент.

2. Замініть вкладку Connect на Playlists.

Apple-Music_2

Очікувано для багатьох соціальна мережа Connect, вбудована в Apple Music, продовжує справу Ping – це поки досить безглузда штука, і вкладкою з нею ви напевно користуєтеся найрідше. При бажанні вкладку Connect можна поміняти на вкладку з плейлистами. Зайдіть в налаштуваннях в меню General – Restrictions (ймовірно, ви вже заходите туди, щоб включити програвання пісень з нецензурною лексикою, яке через “баги” періодично скидається) і відключіть пункт Apple Music Connect, після чого ви зможете забути про цю соціальну мережу. Принаймні, на час: в публічній бета-версії iOS 9 цього перемикача вже немає, і Connect з програми не прибрати.

3. Зробіть більш детальну вибірку улюблених музикантів.

Apple-Music_3

Не виключено, що, коли ви вперше запустили Apple Music, то в поспіху не замислювалися над вибором улюблених жанрів і виконавців, а тепер у вкладці For You вам дають неточні або однобокі рекомендації. Щоб виправити це, перейдіть у свій профіль по іконці в лівому верхньому кутку та виберіть пункт Choose Artists For You. Спочатку вам запропонують вибрати улюблені жанри: пам’ятайте, що найулюбленіші можна відзначити, натиснувши по них не один раз, а двічі, а ті жанри, що не подобаються, можна прибрати, затиснувши на них палець на кілька секунд. На наступному екрані з’являться виконавці. Якщо серед них мало ваших улюблених, натисніть на кнопку More Artists справа внизу, після чого вискочать гуртки з новими іменами. Коли ваш вибір буде в достатній мірі відображати ваші музичні вподобання, натисніть Done, і після цього Apple Music почне давати більш точні рекомендації. Щоб вони ставали кращими, не забувайте ставити сердечка улюбленим пісням і альбомами – пісням можна їх ставити навіть з локскрін.

4. Дивіться слова пісень з розширення в центрі повідомлень.

Apple-Music_4

Для цього потрібно поставити додаток Musixmatch Lyrics Finder, запустити його і пройти первинне налаштування, включивши відображення розширення в центрі повідомлень, після чого дочекатися, коли розширення додатку з’явиться в списку розширень (можливо, буде потрібно перезавантаження системи). Коли ви додасте розширення Musixmatch на екран Today, воно буде автоматично підхоплювати пісні, що програються у Apple Music, і видавати слова, які зараз лунають, – виходить майже як у караоке.

5. Використовуйте Siri з Apple Music.

Apple-Music_5

За вашою командою Siri може включити будь-яку пісню і альбом – при цьому вони не повинна бути у вашій бібліотеці, та й додаток не повинно бути запущено. Через Siri ви можете швидко додавати пісні в свою бібліотеку, включати більше схожих пісень, коли ви слухаєте радіо, програвати пісні специфічного жанру і періоду, включати відтворення вроздріб і багато іншого. Крім того, в Siri вбудований Shazam: попросіть розпізнати пісню, яка грає поруч з вами зараз, і дайте голосовому помічнику її трохи послухати. Якщо все пройде вдало, вам покажуть цю пісню в Apple Music, і при бажанні ви зможете додати її в свою бібліотеку.

6. Шукайте в історії прослуховування вподобані пісні.

Apple-Music_6

Якщо ви часто слухаєте плейлисти або радіо, то вам напевно трапляються відмінні пісні, назви яких ви тут же забуваєте. Щоб не втратити їх, розкрийте під час відтворення будь-якого треку міні-плеєр внизу, натисніть на іконку з трьома горизонтальними лініями і крапками (праворуч від «наступний трек»), після чого зробіть свайп вниз – так ви побачите історію відтворення. Ще ви можете дізнатися, з якого альбому узятий трек, що зараз лунає: в розкритому міні-плеєрі натисніть на три крапки справа внизу, а слідом за цим – на верхню смужку з артом, назвою виконавця та треку. Ви перейдете до альбому, який розкривається повністю за допомогою кнопки Show Complete Album.

7. Діліться посиланнями на виконавців, альбоми, пісні та плейлисти.

Apple-Music_7

Одна із зручних функцій Apple Music – це можливість ділитися з друзями і вашими передплатниками у соціальних мережах тим, що ви слухаєте. Для цього натисніть на три крапки поруч з потрібною вам річчю, виберіть пункт Share і найбільш зручний спосіб. Практика показує, що люди слухають музику набагато охочіше, коли ви даєте їм пряме посилання на неї, а не просто говорите, як називається альбом або виконавець. На жаль, в Apple Music поки не можна підписуватися на плейлисти окремих користувачів (як в Spotify), а тому найкращий спосіб ділитися своїми добірками – це давати на них прямі посилання.

8. Поставте собі на будильник пісню з бібліотеки Apple Music.

Apple-Music_8

У вкладці Alarm додатки Clock включіть редагування налаштувань будильника, виберіть пункт Sound, а слідом за ним – пункт Pick a Song в розділі Songs. Після цього ви зможете знайти потрібний трек в бібліотеці Apple Music і прокидатися під будь яку пісню, яку забажаєте.

Джерело LookAtMe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.