refugees


Чиновники Єврокомісії зажадали у Угорщині роз’яснень з приводу рішення її керівництва припинити прийом біженців на свою територію, оскільки це йде врозріз із законами ЄС.


Раніше уряд Угорщини оголосив про те, що припиняє прийом біженців на невизначений термін для того, щоб впоратися з напливом нелегалів на її кордонах. ЄС зажадав пояснити, що конкретно роблять в Угорщині для вирішення проблеми.

Нагадаємо, у вівторок, 23 червня, Угорщина в односторонньому порядку припинила дію європейського регламенту щодо захисту прав біженців “Дублін-3”, за яким перша держава, куди потрапляють біженці, зобов’язана про них піклуватися. Він також дозволяє країнам висилати нелегальних мігрантів у державу, звідки вони потрапили до ЄС.

Угорська поліція затримала 62 тисячі нелегалів, які намагалися потрапити в країну через кордон із Сербією, і це стало останньою краплею.

“Система прийому біженців Угорщини перевантажена. Угорщина вичерпала свої ресурси. Ситуація вимагає негайних дій. До тих пір, поки Європейський союз не знайде реального вирішення, Угорщина не братиме біженців по “Дублінським “правилам”, – заявили представники угорського уряду.

Деякі держави, що примикають до Угорщини, не виконують вимог Євросоюзу з дактилоскопічної реєстрації мігрантів та біженців, на відміну від угорськох влади. В результаті нерідко саме Угорщина стає “першим місцем” прибуття нелегалів.

“У той же час досить поглянути на карту, щоб зрозуміти, що будь-яка людина з Сирії чи Афганістану, яка шукає притулок, до подання заяви (про присвоєння статусу біженця) повинен перетнути кордони принаймні чотирьох держав”, – уточнюють в угорському уряді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.