top_200_billionaires


Український мільярдер Рінат Ахметов увійшов до рейтингу 200 найбагатших людей світу, опублікований в середу агентством Bloomberg.


Його cтаток, за інформацією агентства, становить 7,4 млрд доларів. Протягом року Ахметов збіднів на 2,4 млрд доларів, тим самим посівши 197 позицію у рейтингу.

Інших українців у рейтингу Bloomberg немає.

Ось як описує агенція Ріната Ахметова: Найбагатша людина України володіє System Capital Management, найбільшим промисловим конгломерат країни. Компанія, що заснована в Донецьку отримала дохід в $24,5 млрд у 2013 році, і має інвестиції в металургії, гірничодобувній промисловості, засобах масової інформації, нерухомості та енергетиці. Він також контролює 71-відсотоків у Метінвесті – найбільшому виробникові сталі в Україні.

Rinat_top200

З росіян найбагатші люди в світі – Володимир Потанін (капітал 15,8 мільярда доларів), Віктор Вексельберг (15,5 мільярда) і Олексій Мордашов (14,5 мільярда). У рейтингу Bloomberg вони займають 55-е, 57-е і 68-е місця відповідно.

А очолюють рейтинг – засновник компанії Microsoft Білл Гейтс з капіталом 85,5 млрд доларів, іспанець Амансіо Ортега (71,5 млрд доларів) і американський інвестор Уоррен Баффет (70,2 млрд доларів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.