Mers


Ще п’ять нових випадків зараження близькосхідним респіраторним синдромом зареєстровано в Південній Кореї за останню добу.Ще двоє людей померли від вірусу, довівши загальне число смертельних результатів до 16.


Про це повідомляє сьогодні, 15 червня, CNN з посиланням на Міністерство охорони здоров’я Південної Кореї.

Кількість офіційно підтверджених випадків зараження досягло 150 осіб. Одночасно з цим державне Саудівське інформаційне агентство заявило, що п’ять додаткових випадків інфікування зареєстровано в Саудівській Аравії. Ще один випадок зареєстрований вчора в Братиславі, столиці Словаччини.

Епідемія почалася в Південній Кореї вже місяць тому, коли в одну з лікарень звернувся чоловік зі скаргами на кашель і лихоманку. 68-річний пацієнт, який щойно повернувся з країн Близького Сходу, довго не був укладений під карантин, поки лікарі не поставили йому правильний діагноз. Він став так званим “нульовим пацієнтом”.

На даний момент, за даними Міністерства охорони здоров’я Кореї, 2854 осіб перебувають під карантином, закрито близько 3000 шкіл і дитячих садів. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) призначила на 16 червня екстрену зустріч експертів з контролю над поширенням інфекції.

Близькосхідний респіраторний синдром (MERS) – запальне захворювання органів дихання, що отримало офіційну назву “коронавірус близькосхідного респіраторного синдрому”. Хвороба починається з кашлю і температури, але потім стрімко добирається до легень.

Влада Південної Кореї радить іноземним туристам поки що утриматися від непотрібних поїздок до країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.