MERS2


Сьогодні вранці, 22 червня, влада Південної Кореї повідомила ще про двох померлих в результаті зараження убивчим вірусом MERS.


Загальне число смертельних випадків зросло до 27, передає новинарне агентство Channel NewsAsia.

Міністерство охорони здоров’я Південної Кореї також повідомляє ще про три зафіксовані за останню добу випадка захворювання, в результаті чого загальне число інфікованих досягло 172 осіб. Два з трьох випадків інфікування зареєстровані в медичному центрі Samsung в Сеулі, закритому більше тижня тому на карантин.

За повідомленнями урядових джерел, в останній тиждень поширення вірусу дещо сповільнилося завдяки заходам, що застосовуються у боротьбі з епідемією. Більшість провінцій навіть знову відкрило школи, щоб учні змогли повернутися до занять.

Нагалаємо, епідемія близькосхідного респіраторного синдрому (MERS) спалахнула в Південній Кореї місяць тому. Вірус поширюється дуже швидко, розпізнати хворобу на ранніх стадіях складно. На даний момент близько 6500 осіб перебувають на карантинному режимі, більш 120 000 іноземних туристів скасували свої поїздки в країну.

MERS – запальне захворювання органів дихання, що отримало офіційну назву “коронавірус близькосхідного респіраторного синдрому”. Хвороба починається з кашлю і високої температури, але потім стрімко набуває важкого перебігу, вражаючи легені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.