Sugary-drinks


Згідно з проведеними дослідженнями, близько 184 тисяч осіб помирають щороку від споживання солодких напоїв, таких як Coca-Cola, Pepsi, Fanta та інших.


Це перше проведене в світі дослідження, за допомогою якого вчені спробували оцінити кількість смертей, викликаних солодкими напоями, пише британський Telegraph.

Солодкі безалкогольні напої, за словами дослідників, стають бомбою уповільненої дії, особливо для людей до 45 років. Адже саме в молодому віці людина набагато більше схильний до ризику захворювання на діабет або ожирінням. Основними причинами смертей, які стали результатом споживання солодких напоїв, є, крім діабету, серцева недостатність і рак.

За даними результатів дослідження, через споживання різних газованих, енергетичних або фруктових напоїв, а також підсолодженого холодного чаю за один тільки рік від діабету померли 133 тисячі осіб, від серцево-судинних захворювань – 45 тисяч, від раку – 6,5 тисяч.

Доктор Даріуш Мозаффаріан з Бостона висловився на тему цієї невеселої статистики: “У багатьох країнах світу дуже багато людей вмирають в результаті діабету, заробленого споживанням підсолоджених напоїв. Кожен повинен задуматися про це і суттєво зменшити або взагалі усунути такі напої з раціону. У них немає ніяких переваг для здоров’я, а можливість зниження кількості споживаної солодкої рідини зменшить кількість смертей на десятки тисяч щорічно”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.