earthquake


З’ясувалася причина сильного землетрусу, що стався на горі Кінабалу в Малайзії в минулі вихідні, 6 червня, здригнувшись землю, немов “вантажівка, що врізається в цегляну стіну”, і забрав життя щонайменше 11 осіб.


На думку місцевих жителів і першого міністра малазійського штату Сабах, причиною даного лиха стали туристи, які влаштували на горі фотосесію в оголеному вигляді і цим розлютив духів, повідомляє місцева Malay Mail Online.

За кілька днів до землетрусу десять туристів досягли вершини гори, яка є священною для місцевих жителів, сфотографувалися там голяка і виклали фото в стилі “ню” у соціальні мережі.

Крім того, схоже, любителі екстриму прямо під час зйомки справляли нужду на схилі гори. Чоловіки на всіх фотографіях повністю оголені, а майже всі дівчата зняті топлес.

Після публікації провокаційних фотографій громадськість Малайзії обурилася, а деякі з місцевих жителів з повною впевненістю тепер стверджують, що саме це стало причиною землетрусу. Вони запевняють, що землетрус викликали “духи гір”, незадоволені сиромітськими фотографіями.

“Причиною землетрус стало рішення цих людей необдумано роздягнутися на горі, – кажуть місцеві, – Не можна гратися з духами у святих місцях”.

До думки місцевих жителів також приєднався Джозеф Пейрін Кітінган, головний міністр малазійського штату Сабах, який заявив, що землетрус викликаний “неповажними до святої гори діями туристів”.

За даними місцевої поліції, на даний момент заарештовані п’ятеро з десяти туристів, що виклали непристойні фотографії в мережу. Затриманими є брат і сестра з Канади, два громадянина Голландії та один представник Німеччини.

Національний парк Кінабалу, розташований на схилах гори, включений в список об’єктів національної спадщини ЮНЕСКО. Вершина гори, яка є найвищою в Південно-Східній Азії, знаходиться на висоті більше 4000 метрів і вважається святим місцем у місцевих жителів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.