Aleksandrov


Затриманий на сході України російський військовослужбовець Олександр Александров зважує можливість звернутися до суду у зв’язку з його незаконним звільненням зі Збройних сил РФ.


Про це він заявив в інтерв’ю кореспонденту “Нової газети”.

Я був би не проти. Не думаю, що складе труднощів довести, що я є військовослужбовцем. Можна відправити запити, дістати підтверджуючі документи

, – сказав Александров.

Александров також повідомив про намір його адвоката домогтися перекваліфікації справи зі статті “Тероризм” на статтю “Диверсійні дії”.

Терористом я не був, виконував наказ. Я військовослужбовць, поки контракт у мене офіційно не закінчився

, – розповів він журналістові.

При цьому російський військовослужбовець зазначив, що з представниками військового відомства РФ, також як і зі своїми родичами, йому зв’язатися так і не вдалося. Не зміг переговорити з близькими Александрова і сам Канигін.

За словами кореспондента, він поспілкувався лише з друзями іншого затриманого в Донбасі капітана Єрофєєва. Ті самі розшукали його через соцмережі, “просили передати затриманим слова підтримки”.

Потім і вони перестали виходити на зв’язок. Один з них – Самарський друг Єрофєєва Олександр Поселенов, – перше ніж пропасти, встиг послати журналісту коротке повідомлення: “Родичів ізолювали від зовнішнього світу. (…) З нами теж попрацювали. Більше нічого сказати не можу. Ні про що не шкодую. На цьому все“.

З капітаном Єрофєєвим, якого нещодавно перевели з лікарні в СІЗО, Канигін зустрітися теж не вдалося.

Нагадаємо, бійці спецназу ГРУ Олександр Александров та Євген Єрофєєв були взяті в полон місяць тому в районі українського міста Щастя. В ході допитів вони заявили, що є діючими військовослужбовцями армії РФ, а також назвали імена та прізвища своїх командирів та товаришів по службі. Російське Міністерство оборони у свою чергу спростувало їх слова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.