Saakashvili_1


Минуло 5 днів з того моменту, як колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі був призначений губернатором Одеської області. Всього 5 днів або цілих 5 днів? Це дивлячись з якого боку подивитися.


А хронологія вже виконаної роботи коротко така:

30 травня – указом президента України Петра Порошенка Саакашвілі призначений головою Одеської області. “Саакашвили — глава Одесской области. Шапито-шоу продолжается. Нещасна Украïна …“, – висловився з цього приводу російський прем’єр.

31 травня – новий глава Одеської області анонсує масштабні звільнення в адміністрації та конкурсний набір на місця голів районів. Саакашвілі заявив, що планує повне оновлення влади в регіоні та має намір звільнити глав 24 районів з 27. При цьому колишній грузинський президент підкреслив, що якщо до нього звертаються з проханням залишити якого-небудь чиновника на посаді завдяки “зв’язкам”, він звільняє його в першу чергу.

1 червня – в першому своєму інтерв’ю службі BBC в ролі губернатора оголошує Одесу лінією фронту у протистоянні Путіну, в боротьбі з корупцією та у створенні нових стандартів для України і всього регіону.

2 червня – активно пробиває призначення прокурором області колишнього генпрокурора Грузії Зураба Адеішвілі, родоначальника реформи прокуратури в Грузії. Офіційного призначення поки не було, але чутки про це вже широко мусуються в пресі.

3 червня – за корупцію заарештовані військовий комісар і співробітник комісаріату Одеської області. Арешт відбувся після того, як Саакашвілі доповіли, що комісар з помічником вимагали від двох призовників 1700 доларів за ухилення від мобілізації. “СБУ затримала обох хабарників на робочих місцях – у приміщенні обласного військкомату“, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з моменту призначення колишнього президента Грузії на пост губернатора Одеської області не минуло й тижня. А все ще попереду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.