Merkel_4


Напередодні запланованого на 7-8 червня саміту лідерів країн “Великої сімки” канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала “основні небезпеки для світової спільноти”, які обговорять на зустрічі глави держав і урядів.


Про це повідомляє інформаційне агентство The Globe and Mail.

“Хто б повірив, – сказала Меркель, – що 25 років після закінчення холодної війни світ в Європі буде порушений через анексію Росією Криму? Або в те, що поширення вірусу Ебола зможе настільки дестабілізувати обстановку в африканських державах, що їх розвиток відправиться назад? Або в те, що на Близькому Сході ісламістська терористична організація намагатиметься встановити так званий халіфат одночасно на території двох країн?”

Всі ці перераховані питання, за словами німецького канцлера, вимагають негайної відповіді міжнародної спільноти та будуть включені до порядку саміту G7.

До складу “Великої сімки” після скорочення міжнародного елітного клубу з “Великої вісімки” в березні 2014 з причини виключення з неї Росії входять лідери Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії та Сполучених Штатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.