US-Army


Начальник штабу Армії США генерал Реймонд Одієрно дав учора, 11 червня, розгорнуте інтерв’ю американському телеканалу CBS, в якому розповів, що потрібно для того, аби знищити терористів “Ісламської держави”, і скільки часу на це може піти.


“Для того щоб вирішити проблему “Ісламської держави”, потрібно, щоб арабські держави також почали вирішувати її, – сказав Одієрно. – Сполучені Штати не можуть вирішити цю проблему самотужки. Нам потрібна підтримка арабів. Вони повинні нарешті зрозуміти, що у нас тут екстремізм, і допомогти нам”.

Одієрно додав, що американські війська повинні відчувати підтримку від уряду Іраку. “Солдати повинні вірити, що іракський уряд буде на їхньому боці і що його представники розуміють, за що вони воюють. Нам потрібно, щоб уряд вже зараз почало проводити якісь реформи. Ми з самого початку знали, що все це займе багато часу” , – заявив він, додавши, що президент Обама спочатку припустив термін в 5 років, щоб перемогти терористів з ІД.

“Це проблема, можливо, трьох-п’яти, а можливо, і семи-десяти років, і вона не буде вирішена протягом однієї ночі, – сказав Одієрно. – Але ми можемо допомогти в цьому, і ми готові допомогти”.

Одієрно також прокоментував недавню перекидання 450 солдатів в якості додаткового контингенту американських військ в Іраку, після якої їх загальна кількість дійшло до 3550. “Ні, ми не вигадуємо якусь нову стратегію. Ми просто хочемо збільшити кількість солдатів, здатних допомогти навчити іракських бійців. Чи можу я ввести 150 тисяч солдатів піхоти і перемогти ІД? Так, можу. Але що потім? Що потім? – повторив Одієрно. – Ми повернемося до того, з чого починали. Нам потрібно глобально вирішити політичну проблему Іраку”, – завершив свою промову начальник штабу Армії США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.