drugs_1


Лікарі прописують своїм пацієнтам занадто багато ліків, тому що бояться, що якщо порекомендують припинити їх прийом, їм буде пред’явлено позов.


Про це привселюдно заявив професор Саймон Максвелл з Університету Единбурга, повідомляє в суботу, 6 червня, британська газета The Daily Mail.

За словами професора Максвелла, Великобританія досягла “критичної точки”: багато людей похилого віку приймають одночасно по п’ять і більше всіляких лікарських препаратів, хоча дуже часто в цьому немає ніякої потреби.

Максвелл стверджує, що частка ліків, які реально рятують життя, мізерна в загальному обсязі прописаних лікарями препаратів, включаючи вкрай дорогі та сильнодіючі. Останні небезпечні своїми побічними ефектами.

Виступаючи на науковій конференції в Челтенхемі, професор Максвелл пояснив: “Багато лікарів виписують рецепти для того, щоб зменшити ризик того чи іншого захворювання в майбутньому або сприяти короткочасному поліпшення стану хворого”.

Максвелл переконаний, що лікарям необхідно частіше переглядати ті ліки, які приймають їх пацієнти, а потім спостерігати, чи покращується їх стан після припинення прийому небезпечною “хімії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.