Greece


Том Фіні, 29-річний британець з Йоркшира, спостерігаючи за подіями в Греції з фінансовою кризою, вирішив врятувати цю південноєвропейську країн від повного краху.


За його словами, будучи “ситим по горло нерішучістю політиків”, Фіні створив краудфандінгову сторінку в Інтернеті, за допомогою якої має намір набрати грошей на погашення державного боргу Греції.

Greek-ilout-Fund

Як заявляє британець, в країнах Європейського Союзу проживають близько 503 мільйонів осіб. Якщо кожен з жителів ЄС внесе всього по 3 євро, Греція буде врятована. “Це така ж ціна, яку ви платите за салат з фетою і оливками, – додав Том Фіні. – Моя думка така, що всі ми повинні інвестувати в щось, що може вирости і розвинутися, будь то людина, суспільство або така нація, як Греція”.

Борг Греції, який має намір оплатити англієць за допомогою всіх громадян Європи, становить 1,6 мільярда євро. За добу з моменту старту проекту зібрано вже більше 60 тисяч євро. І, хто знає, може бути, задумане і вдасться довести до щасливого фіналу. Принаймні, Фіні, коментуючи те, що відбувається, додав, що зараз він просто “переповнений повідомленнями підтримки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.