heat


Незабаром літо, і за прогнозами синоптиків, воно буде дуже гарячим. У зв’язку з сильною спекою, яка таїть у собі небезпеку для здоров’я населення, медики дали свої рекомендації щодо поведінки людей.


Найбільшу загрозу спека становить для немовлят, дітей і літніх людей. Щоб запобігти негативним наслідкам погоди, слід пити багато води, – більше звичайного і більше, ніж потрібно для угамування почуття спраги.

Не можна виходити з дому без сонцезахисних засобів: шапки з полями, кремів та окулярів. Одяг повинен добре покривати тіло, щоб уникнути сонячних опіків.

Категорично заборонено залишати дітей самих у закритих автомобілях! Навіть якщо ви залишаєте відкритими вікна, цього робити не можна.

Слід утримуватися від будь-яких занять спортом на вулиці в спекотні дні.

Якщо ви вирішили скупатися в морі, намажтеся сонцезахисним кремом, візьміть з собою капелюх, але не плануйте довгого перебування на пляжі. Викупалися – і в укриття. Під палючим сонцем сидіти на пляжі категорично заборонено.

Якщо ви працюєте на вулиці, частіше беріть перерви, щоб побути в тіні, пийте багато води. При появі перших ознак зневоднення – головного болю, запаморочення, слабкості – слід припинити роботу і піти в тінь або прохолодне приміщення і випити багато води – більше, ніж потрібно для угамування базової спраги.

Якщо зневоднення або тепловий удар потребують медичної допомоги, зверніться до служби швидкої медичної допомоги по телефону 103. У якості першої медичної допомоги слід перенести людину в прохолодне приміщення (або штучно створити прохолоду, розмахуючи над нею будь-яким предметом в якості віяла), побризкати на неї прохолодною водою і змусити попити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.