Android-Wear_1


Компанія Google, заявила про вихід найближчим часом нової версії операційної системи Android Wear.


За останній рік практично всі найбільші виробники електроніки оцінили перспективність носіться гаджетів і випустили свої моделі розумних годиників. А компанія Google, не гаючи часу, заявляє про вихід вже наступної версії операційної системи Android Wear. Вона наділить годинники, що працюють під її управлінням, кількома новими і дуже цікавими функціями.

Постійно активні додатки

У новій версії Android Wear компанія Google, схоже, спробує змінити сам спосіб використання наручних гаджетів. Якщо раніше це були насамперед годинник (час відображався постійно на екрані, а додатки зникали відразу після опускання руки), то тепер це більше схоже на наручний комп’ютер. Після оновлення можна буде вибрати додаток, що буде відображатися на головному екрані до тих пір, поки ви його самостійно не закриєте. Для економії батареї зображення на годиннику буде оновлюватися тільки в той момент, коли ви на нього дивитеся, а в інший час картинка стане монохромного. Додаток при цьому буде працювати у фоновому режимі.

Android Wear_2

Підтримка Wi-Fi

Раніше з’єднання між годинниками і смартфоном проводилося за допомогою Bluetooth. Однак у багато нових наручних гаджетах з’являється вбудований модуль Wi-Fi, так що цілком логічно поява в новій версії Android Wear підтримки цього протоколу. Ваш телефон тепер може перебувати за кілометри від вас, але до тих пір, поки обидва пристрої будуть мати з’єднання з мережею, ви зможете отримувати необхідні повідомлення та використовувати свої додатки.

Нові жести

Нові жести Android Wear дозволять власникам розумних годинників переглядати оновлення і виконувати деякі інші операції навіть тоді, коли друга рука чим-небудь зайнята. Наприклад, останні повідомлення можна буде побачити, просто зробивши обертальний рух кистю руки.

Швидкі контакти і намальовані смайли

Подумали в Google і про зручність спілкування. Тепер ви можете потрапити в свою адресну книгу за допомогою всього двох дотиків до екрану годинника. Виберіть потрібну людину і відразу ж пошліть їй повідомлення.

Android Wear_4

Якщо ви використовуєте в листуванні смайлики, то зможете просто намалювати їх на екрані свого годинника. Android Wear розпізнає ваш малюнок і запропонує потрібний символ, а вам залишиться тільки відправити його.

Android Wear_5

Як бачите, це оновлення операційної системи Android Wear містить багато нововведень, які дійсно покращують зручність використання і функціональність розумних годинників від Google. Першим пристроєм, який отримає нову версію, стануть годинники LG Watch Urbane, а протягом наступних тижнів черга дійде і до інших гаджетів.

За матеріалами Lifehacker

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.