Apple_money_1


Російські розробники мобільних додатків для iOS почали отримувати листи від компанії Apple з повідомленнями про те, що їх банки потрапили під санкції. Через це виплата грошей за продаж додатків, ігор і вбудовані покупки припинена.


Як повідомляє iGuides, проблеми виникли у розробників, які користуються послугами «Ощадбанку» і «Газпромбанку». «Чорний список» банків набагато довший, стверджує видання. Під санкції потрапили «Банк Москви», ВТБ, ВЕБ, «Газпромбанк», «ІнвестКапіталБанк», РНКБ, «Росія», «Россельхозбанк», «Росенергобанк», «Ощадбанк», «СМП-банк», «Собінбанк», «Фінсервіс»,«Експобанк».

У листі, який розсилає Apple повідомляється, що перерахування грошей призупинено відповідно до постанови Ради Європи №1351/2014 і указом президента США №13685 про заборону надання послуг на певних територіях та роботі з банками-партнерами в Росії та Східній Європі.
Apple_sanctions_1

Щоб уникнути втрати грошей, розробникам рекомендується подумати про вибір інших фінансових організацій, які не потрапили під санкції США і Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.