web-browsers


Люди, які користуються браузерами Chrome і Firefox, як правило, є більш ефективними і відданими працівниками, ніж ті, хто користуються переглядачами за замовчаннням Internet Explorer та Safari.


До такого висновку прийшли дослідники компанії Cornerstone OnDemand, що виробляє ПЗ для роботи з персоналом, пише The Atlantic.

Компанія опублікувала дані дослідження, в якому взяли участь більше 50 тисяч осіб; вони виконували 45-хвилинне завдання на визначення профпридатності, а потім були прийняті на роботу в компанії, де використовується ПО Cornerstone OnDemand. Як виявила компанія, користувачі Chrome і Firefox затримуються на роботі на 15% довше, а також працюють ефективніше тих, хто користується браузерами за замовчанням.

Поки в Cornerstone не знайшли пояснення цієї закономірності. «Використання браузера показує рівень вашої обізнаності та компетентності як споживача, який не буде задовольнятися опцією “за замовчуванням”, а витратить час і поставить новий браузер. Це говорить про ваше ставлення до речей і роботі», – запропонував своє пояснення головний аналітик компанії Майкл Хаусман (Muichael Housman).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.