3G


За результатами торгів «з голосу» переможцем конкурсу на зв`язок третього покоління (3G) по першому лоту стала компанія «Астеліт» (ТМ life:), запропонувавши 3,355 млрд грн.


Таке рішення повідомила Національна комісія з держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

«Ми виграли перший лот, що дає нам право на використання частот в діапазоні 1920-1935 / 2110-2125 МГц», – повідомили у прес-службі life.

Також у компанії повідомили, що тепер, відповідно до українського законодавствазаплатять залишок вартості ліцензії.

«Одночасно, ми починаємо роботи, необхідні для запуску 3G-послуг», – заявили у life.

Станом на 12.02 торги закінчилися. Другий лот дістався компанії МТС із пропозицією 2,715 млрд грн. Третій автоматично отримала компанія «Київстар».

Для початку користування 3G, операторам необхідно провести модернізацію GSM-мереж. Раніше вони вже заявляли, що нове обладнання, що використовується для планової заміни, ремонту та розширення мереж, підтримує зв’язок третього покоління. Однак точну суму інвестицій, необхідних для повного переходу на 3G, оператори озвучувати відмовляються.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України підписав розпорядження про затвердження умов конкурсу на придбання ліцензій на 3G-зв‘язок на початку грудня 2014 року. Затверджений документ передбачає проведення тендеру на право отримання ліцензій на 15 років в усіх регіонах України по трьох лотах одночасно. На конкурс виставлено три лоти по 30 МГЦ в кожному регіоні зі стартовою ціною однієї ліцензії 2,7 млрд грн.

Джерело Громадське ТБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.