De-Phazz_29


23 лютого у Львівській Опері відбувся довгоочікуваний концерт німецького джазового гурту De-Phazz.


Учасники гурту, практично з німецькою педантичністю, вийшли на сцену о 19:20, не змушуючи повний зал слухачів чекати на виступ, як це буває зазвичай. Аудиторія мала можливість насолоджуватись як новими композиціями, так і старішими хітами.

Виступ розпочала воклістка бенду – життєрадісна та дивовижна Пет Еплтон, згодом солістку змінив легендарний джазмен Карл Фрієрсон, який вразив своїм широким діапазоном голосу та звуковими інтерпретаціями. Не оминули De-Phazz’івці увагою і ситуацію в Україні – Фрієрсон задав риторичне запитання: “All people wanna be free, everything is for the children, peace and security, are you agree?!?..”

Після кількох пісень на сцену знову повернулася Пет із французькомовною піснею Jeunesse Doree. Під час наступної драйвової пісні Еплтон відчула бажання фанатів рухатись під ритми знайомих мелодій і промовила: “I’ll dance for you, because you can’t”

Вокалісти чередували свої виступи, проте завершили спільно із піснею Something special. Прощаючись, De-Phazz нагадали глядачам імена усіх учасників гурту і пішли за куліси, проте не на довго.. Після прохання слухачів, музиканти зіграли ще дві пісні на біс.

De-Phazz_2

(Для відображення повнорозмірного фото, натисніть, будь ласка, на зображенні)

De-Phazz_3

De-Phazz_5

De-Phazz_7

De-Phazz_8

De-Phazz_9

De-Phazz_10

De-Phazz_11

De-Phazz_14

De-Phazz_16

De-Phazz_17

De-Phazz_18

De-Phazz_20

De-Phazz_21

De-Phazz_22

De-Phazz_23

De-Phazz_24

De-Phazz_26

De-Phazz_28

De-Phazz_30

Newsmarket,
Роман Цимбалюк, Святослав Стецик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.