Soylent_1


Американська компанія Soylent, яка займається розробкою однойменної суміші, покликаної повністю замінити звичний раціон, привернула новий раунд інвестицій розміром $10 млн при оцінці в $100 млн.


Про це повідомляє Re/code.

Раунд очолив фонд Andreessen Horowitz, який раніше вже інвестував в стартап спільно з Lerer Hippeau Ventures і співзасновником Reddit Алексісом Оганяном – тоді Soylent залучив $1,5 млн.

Компанія займається виробництвом однойменної суміші, яка, за словами її представників, покликана замінити всю споживану людиною їжу: одна порція містить необхідну щоденну дозу жирів, вуглеводів, вітамінів і калію. Подібні суміші зазвичай використовуються для допомоги людям, які не мають можливості отримати достатній обсяг їжі, але творець компанії програміст Роб Райнхарт, який вживав Soylent протягом місяця в якості експерименту, стверджує, що суміш може використовувати хто завгодно для забезпечення власного комфорту: «Не турбуватися про їжу – це фантастика».

Суміш Soylent, що складається з вуглеводів, амінокислот, клітковини і вітамінів, надійшла в продаж у травні 2014 після успішної кампанії на Kickstarter. 21 порцію розчинного у воді порошку можна придбати за $85. Ідея проекту прийшла до Рейнхарт після того, як його інвестори прийняли рішення згорнути проект по створенню дешевих бездротових мереж для країн, що розвиваються, пославшись на нерентабельність виробництва.

У 2013 році дієтолог Грег Стівенс у своїй колонці розповів, чому не вірить у перспективи Soylent: на його думку, неможливо скласти суміш, яка однаково підходить кожній людині, а сам Рейнхарт, не маючи спеціальної освіти, не здатний вирішити завдання, над яким десятиліттями працюють вчені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.