Charlie-Hebdo_1


У багатьох країнах світу 14 січня вийшов новий номер сатиричного журналу Charlie Hebdo, редакція якого зазнала терористичної атаки.


На обкладинці журналу розміщено зображення пророка Мухаммеда, який плачучи, тримає в руках табличку з написом “Je suis Charlie” (“Я – Шарлі”). Тема голосують “Ви всі прощені”.

Обкладинку для нового номера намалював карикатурист Luz, який залишився в живих завдяки щасливому випадку – в день нападу він запізнився на роботу.

Charlie-Hebdo_2

Працюючи в наданих іншими виданнями офісах, журналісти Charlie Hebdo, які вижили, випустили тримільйонний наклад – це в 50 разів більше за звичайний. Спеціальний випуск перекладений шістьма мовами, включно із арабською, і продаватиметься в 25 країнах світу.

Нагадаємо, 7 січня троє нападників убили 12 людей, із них 8 журналістів, у редакції видання Charlie Hebdo в Парижі, вигукуючи ісламістські гасла й заявляючи, що це «помста за пророка» – видання раніше кілька разів публікувало карикатури на пророка Мухаммеда та інші, що висміювали ісламістів. 8 січня інший нападник вбив у Парижі жінку-поліцейського. 9 січня, як вважають, цей же нападник, пов’язаний із першими, захопив заручників у супермаркеті кошерних продуктів у Парижі. При цьому загинули чотири людини. Того ж дня поліція внаслідок штурму ліквідувала і цього, і двох із нападників на журналістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.