F015-Luxury-in-Motion_1


На міжнародній виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі компанія Mercedes-Benz представила концепт F015 Luxury in Motion – футуристичного автомобіля з автопілотом.


Свої варіації на тему автономних машин вже встигли представити десятки різнокаліберних компаній. Google, наприклад, навіть продемонструвала робочий прототип машини на автопілоті. До числа проектувальників безпілотних автомобілів тепер долучилася і Mercedes-Benz з версією авто F015 Luxury in Motion.

Футуристичний концепт-кар був презентований компанією на виставці CES 2015, що проходить в Лас-Вегасі. Дизайнери добряче попрацювали над зовнішнім виглядом авто, щоб його кузов вийшов незабутнім. У підсумку екстер’єр роботизованого F015 Luxury in Motion можна спокійно назвати оригінальним, навіть незважаючи на те, що зовні машина не сильно відрізняється від інших представлених автомобілів майбутнього.

Довжина F015 Luxury in Motion дорівнює приблизно 5,2 метрам, ширина – 2 м, висота – 1,5 м. Автомобіль отримав майже гігантські 26-дюймові колеса, які розведені по краях кузова, що залишає максимальний простір для пасажирів. Двері концепт-кара розчиняються у протилежні сторони.

F015-Luxury-in-Motion_2

F015-Luxury-in-Motion_3

F015-Luxury-in-Motion_4

Неординарність машині також надають світлодіодні вогні, які не тільки освітлюють дорогу і показують напрямок повороту, а й інформують про статус роботи автомобіля. Крім того, з їх допомогою пішоходи отримують сигнал про те, що вони можуть безпечно перейти дорогу.

F015-Luxury-in-Motion_5

Варто також відзначити концептуальний інтер’єр F015 Luxury in Motion. Салон автомобіля оснащений чотирма сидіннями, які можуть бути повернені один до одного для безперешкодного спілкування пасажирів. Крім цього авто може похвалитися величезною кількістю сенсорних дисплеїв, які вбудовані майже в усі вільні поверхні, будь то дверні панелі, висувний столик або ж фронтальна частина.

F015-Luxury-in-Motion_6

На жаль, багатьох шанувальників автомобілів цієї фірми, немає ніяких гарантій, що коли-небудь F015 Luxury in Motion надійде на масовий ринок. Однак презентований концепт-кар дає уявлення про те, в якому приблизно напрямку буде розвиватися в майбутньому Mercedes-Benz.

Джерело Naked Science

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.