Saakashvili_1


Про реформування України, події на Донбасі та співіснування Грузії, України та Росії розповів Президент Грузії ( 2004 – 2007, 2008 – 2013 рр.) Михеіл Саакашвілі.


Саакашвілі заявив, що наші народи з’єднані кровними узами, адже багато офіцерів-грузинів прийняли українське громадянство і зараз воюють в зоні україно-російської війни.

Екс-президент Грузії активно коментував ситуацію з сусідньою Росією, зокрема він відзначив, що:

Бути з Росією означає кримінал, це означає організована злочинність, це означає погану економіку, погіршення соціального положення. Тобто їм немає що вам запропонувати. Вони кажуть: з нами не буде добре, але без нас вам буде дуже погано

Також Саакашвілі наголошував на тому, що Україні терміново необхідні реформи. Країна також повинна очистити владу від представників старого держапарату

Будь-які залишки старого держапарату – це потенційно 5 колона. Росія дуже багато втратила в результаті Майдану. Адже в Росія мала чітко вибудувану 5 колону – у вас громадяни РФ очолювали Міноборни, СБУ. Зараз все поламалось. Але вони зроблять те, що зробили в Грузії – перелаштуються. Знову прийдуть з великими грошима і купуватимуть ЗМІ та політиків, – переконаний екс-президент Грузії.

Повна версія розмови із Михеілем Саакашвілі до Вашої уваги:

Відео Телеканал новин “24”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.