gov_1


“Вперше з 1991 року, відколи Україна стала незалежною, у неї з’явився шанс на перетворення в справжню європейську демократичну країну”, – так починає свою статтю, опубліковану в The Wall Street Journal, президент України Петро Порошенко.


Парламент і уряд налаштовані на користь реформ і проєвропейськи, і Україна здобула сили для здійснення перманентних змін, яких давно чекають український народ і міжнародна спільнота, йдеться в статті.

Щоб застосувати найкращі методи держуправління, створено новий технократичний уряд, причому три міністерських посади отримали іноземці.

На погляд Порошенка, зараз головне завдання уряду – боротьба з корупцією, невдоволення якої стало головним поштовхом до протестів на Майдані.

Україна нарешті готова будувати міцну державу, пише автор. “Загроза, що виходить з Москви, тільки зміцнила в українцях віру у встановлення засадничих цінностей – гідності, свободи, безпеки та справедливості. З метаннями між Сходом і Заходом, які тривали останні 23 роки, покінчено: абсолютна більшість наших громадян хоче, щоб Україна була європейською і залишилася єдиною. І все ж державне управління буде децентралізовано, щоб піднімати зростання регіонів і наділити повноваженнями локальні громади. Це також стане відповіддю на натиск ззовні – спроби розколоти країну через федералізацію, ідея якої Україна чужа”, – йдеться в статті.

“Святе Письмо вчить, що царство, розділене саме в собі, не може встояти. Ми не дамо ворогові цього шансу. З кожним днем українці об’єднуються як громадяни, як правителі і як європейці”, – так підсумовує свою статтю Порошенко.

Джерело The Wall Street Journal /Петро Порошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.