visa_1


Голова Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген #Перебийніс опублікував у своєму твіттері фотографію документа з повідомленням #Visa по Криму.


Згідно документу, обмеження протримаються до тих пір, поки санкції до Криму за указом президента США Барака Обами не знімуть.

Зокрема, на севастопольському форумі Sevastopol.info пишуть, що з карт «Ощадбанку», а також інших банків, у тому числі іноземних, не виходить зняти гроші. При цьому 24 грудня гроші ще можна було зняти без проблем. Інші учасники форумів припустили, що справа або в технічних проблемах, або у відключеннях електрики, які проходять на острові останні два дні. А користувач serious sam сказав, що в розмові з представником «Ощадбанку» його запевнили, що «призупинення роботи карт в Криму не проводилося, ніяких взаємовідносин з банками на території Криму не порушувалось».

«Хотів зняти готівку зі своєї картки “Ощадбанку”, робив це в банкоматі РНКБ. В результаті отримав відмову. В іншому банкоматі теж саме, – пише користувач під ніком Yakimon. – По гарячої лінії в “Ощадбанку” повідомили, що карти банку на території Криму перестали обслуговуватися. На мій запитання чому, у відповідь почув лише одне слово “санкції”».

Сайт Банки.ру повідомляє про таку ж інформації з посиланням на своє джерело. У Visa виданню прокоментували, що обслуговувати картки перестали через указ президента США Барака Обами, який забороняє американським компаніям надавати будь-які послуги в Криму. Visa також повідомила, що скоро опублікує офіційну заяву.
«Ці санкції уряду США забороняють компаніям Visa International Service Association, Visa USA Inc. і Visa Inc. надавати послуги, а також прямо або побічно сприяти проведенню транзакцій в Криму», – повідомили у Visa.

Нагадаємо, 19 грудня Барак Обама підписав указ, в якому американським компаніям забороняється здійснювати «експорт, реекспорт, продаж або постачання, прямо або опосередковано, будь-яких товарів, послуг або технологій із США або особою із США, де б воно не знаходилося, в Кримський регіон України» . Виняток становлять медикаменти та сільськогосподарські товари.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.