Chachnya_3


Терористи влаштували стрілянину в центрі Грозного в ніч на четвер, 4 грудня. За попередніми даними, спочатку бойовики здійснили напад на пост ДПС, застреливши трьох поліцейських, потім стрілянину чули в районі мечеті “Серце Чечні”


Пізніше група озброєних людей сховалася в Будинку друку, пише ТАСС. Судячи з фото- і відеоматеріалів з місця подій, до будівлі було стягнуто велику кількість бронетехніки, після чого почався її штурм. Поки немає відомостей про закінчення операції з нейтралізації терористів. Повідомляється, що в Будинку друку знаходиться п’ять-шість бойовиків.

Глава Чечні Рамзан Кадиров висловив упевненість, що теракт здійснений приїжджими. “Те, що сталося – спроба створити видимість наявності сили, але вона зірвалася. Ми не виключаємо ймовірність того, що ці люди могли приїхати з іншого регіону. У Чечні здатних на це учасників НВФ не залишилося”.

Chachnya_1

Chachnya_2

«До місця події стягнуті сили і засоби підрозділів ФСБ, МВС та МНС, які повністю блокували будівлю», – повідомив Національний антитерористичний комітет Росії.

Серед силовиків є жертви, в центрі Грозного запроваджений «правовий режим контртерористичної операції».


Чечня є нестабільним регіоном Росії. У 90-х роках минулого століття місцева влада на чолі з Джохаром Дудаєвим оголосила про незалежність від Москви, в 1994 році розпочалася Перша чеченська війна. Після багатьох років кровопролиття Росії вдалося відновити контроль над Чечнею.


У мережі Інтернет також з’явилося відеозвернення безпосередніх виконавців теракту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.