Twitter_1


Аналіз постів в мережі мікроблогів #Twitter допоміг вченим виявити людей, які страждають від різного роду психічних захворювань.


Фахівці з університету Джонса Хопкінса не в перший раз використовують Twitter для визначення тенденцій розвитку тієї чи іншої хвороби. Раніше за допомогою подібного аналізу вченим вдалося зібрати інформацію про випадки зараження грипом. Остання ж робота дослідників присвячена збору інформації в мережі Twitter про деякі поширені психічні захворюваннях.

Автори дослідження відзначають, що завдяки спеціальному аналізу повідомлень користувачів популярного мікроблогу можна дійсно визначити тих з них, хто страждає від будь-якого психічного розладу.

В ході своєї роботи фахівці проаналізували більше 8 мільярдів твітів. Вони враховували не тільки прямі згадки користувачів про захворювання (деякі юзери відкрито діляться цією інформацією з усіма фоловерами), але й аналізували певні слова, вирази і граматичні конструкції, які характерні для того чи іншого захворювання.

Подібний аналіз, говорять автори роботи, допомагає швидко і недорого отримати дані про кількість людей з психічними захворюваннями та про тенденції розвитку тої чи іншої недуги. Приміром, такий метод допоміг їм виявити людей, які страждають від посттравматичного стресового розладу, депресії, біполярного та сезонного афективного розладів.

Результати дослідження були представлені співробітниками університету Джонса Хопкінса на трьох наукових конференціях в цьому році. Імена користувачів, які публічно поділилися інформацією про свій психічний розлад, не розголошувалися.

Джерело Naked Science

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.