terakt_Sydney_1


За словами п’ятьох заручників, яким вдалося втекти з кафе Lindt в торговому районі Martin Place, де ісламіст захопив співробітників і відвідувачів в заручники, у нього є чотири вибухові пристрої.


Два з них знаходяться всередині кафетерію, і ще два закладені десь у діловому центрі міста. Про це повідомляє Sky News.

Заручників змусили вивісити у вікні закладу чорно-білий прапор “Ісламської держави”.

Журналістам 10 каналу австралійського ТБ вдалося поговорити з двома заручниками, яким вдалося утекти з полону. Вони описали атмосферу в кафетерії. За їх словами, деякі з інших всередині, розмовляли зі своїми близькими по телефону. А ті п’ятеро, скориставшись нагодою, втекли.

У поліції зазначають, що переговорники вступили в контакт з “озброєним злочинцем”, але при цьому відмовилися повідомити деталі переговорів.

Тим часом, як стало відомо, ісламіст спробував вийти на зв’язок з кількома ЗМІ. При цьому він використовував заручників в якості живого щита.

Нагадаємо, вранці в понеділок, 15 грудня – приблизно в 00:45 за київським часом – озброєний екстреміст, а можливо і група екстремістів захопив групу з десятків заручників у кафе Lindt, розташованому поруч з торговим центром Martin Place в центрі Сіднея.

Це повністю паралізувало центр міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.