The-Interview_1


Sony Pictures повідомила, що випустить фільм «Інтерв’ю» (The Interview) Сета Рогена і Евана Голдберга в обмежений прокат і його покажуть у більш ніж 200 кінотеатрах країни.


Раніше представники компанії заявляли, що покажуть фільм на Різдво – 25 грудня, як і планувалося, але в скромніших масштабах.

Відзначимо, що ще минулого тижня цей фільм збиралися відправити на дальню полицю.

За попередніми оцінками, Sony вклала в зйомки картини не менше 80 мільйонів доларів.

За сюжетом фільму американський журналіст з другом вирішили відправитися в Північну Корею, щоб взяти інтерв’ю у Кім Чен Ина, але ЦРУ їх підбило вчинити замах на диктатора.

Очікуваний вихід фільму в прокат став причиною атаки хакерів на комп’ютери Sony Pictures і погроз на адресу американських кінотеатрів влаштувати їм “11 вересня”. Це сталося 24 листопада.

В результаті злому серверів Sony хакери отримали доступ до внутрішнього листування, фінансової документації, персональних даних співробітників, акторів і режисерів. Збиток атаки оцінюється фахівцями в 100 мільйонів доларів.

Кінокомпанія і не збиралася йти на поводу у хакерів, але після того, як п’ять найбільших американських мереж кінотеатрів – AMC, Regal, Cinemark, Carmike Cinemas і Cineplex – відмовилися показувати фільм у себе, було прийнято рішення скасувати прем’єрний показ.

The Wall Street Journal стверджує, з посиланням на свої джерела, що атаки хакерів були організовані владою Північної Кореї. Керівництво КНДР офіційно відкинуло подібні звинувачення.

Втім, в ФБР були абсолютно впевнені в північнокорейському сліді, а президент США Барак Обама заявив, що відповідь на кібер-атаку на кінокомпанію обов’язково піде: “і ми самі виберемо місце і час, який вважатимемо за потрібне”.

У суботу, 20 грудня, Пхеньян запропонував допомогу в проведенні розслідування, але свою провину не визнав. І ось, як видно, послідувала реакція США.

Увечері в понеділок, 22 грудня, в Північній Кореї практично повністю пропав Інтернет. З високою ймовірністю можна стверджувати, що це стало результатом найпотужнішої кібер-атаки на північнокорейські сервери, хоча експерти висловлюються обережніше. Минуло дев’ять годин, перш ніж на півночі Корейського півострова змогли відновити доступ у світову павутину.

Офіційні американські чиновники заявили агентству Reuters на умовах анонімності, що керівництво США не замішано в цьому інциденті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.