Navalny_1


Замоскворецький суд Москви сьогодні оголосив вирок братам Навальним, яких звинувачуюють у шахрайстві.


Алєксєя Навального визнали винним та засудили на три роки шість місяців позбавлення волі умовно з випробувальним терміном на три роки.

Його брата Олега Навального засудили до трьох років і шести місяців ув’язнення у колонії загального режиму. В залі суду його взято під варту.

Navalny_2

Нагадаємо, що раніше день вироку несподівано перенесли з 15 січня.

«Підло і огидно. Влада намагається не лише знищити своїх політичних опонентів, а цього разу вони катують і мучать родичів людей, які є їхніми політичними опонентами… Я закликаю усіх сьогодні виходити на вулицю», – сказав Алєксєй Навальний, що з’явився на ганку будівлі суду.

У своєму останньому слові він сказав, що навіть взяття заручників його не зупинить.

«Я визнаю: передайте там всім, так, вони мене цим, звичайно, чіпляють: тим, що вони разом зі мною ж невинних людей паровозом тягнуть. Можливо, погану річ зараз скажу, але навіть взяття заручників мене не зупинить. Тому що все це в житті не має сенсу, якщо терпіти нескінченну брехню, якщо бути згодним з усім, причому без причини. Просто бути згодним, тому що «ми згодні», – зазначив політик.

Ввечері прихильники Алєксєя Навального збираються вийти на знак протесту на Манежну площу – на неї ще відучора поліція почала приганяти автозаки.

Олег Навальний вже оскаржив вирок.

У грудні 2012 року за заявою Бруно Лепру, генерального директора російської філії «Ів Роше», російському опозиціонеру Алєксєю Навальному і його братові Олегу були пред’явлені звинувачення в шахрайстві і легалізації грошових коштів, отриманих злочинним шляхом.

Джерело Громадське ТБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.