Tim_1


CNN оголосив список кращих керівників компаній за 2014 рік. Судячи з коментарів телеканалу для кожного переможця, CEO оцінювали по росту акцій компанії, особистими заявами і вчинкам.


Перше місце віддали главі Apple Тіму Куку. CNN зазначив, що «Apple знову стала очним яблуком Уолл-Стріт», акції виросли на 40% за рік, а Кук зумів довести інвесторам, що його компанія здатна робити інновації після смерті Стіва Джобса (телеканал посилається на випуск двох нових айфонів і смарт-годинника iWatch).

На другому місці – новий голова BlackBerry Джон Чен, який зміг зупинити стрімке падіння компанії, зосередився на софті та не намагається відіграти втрачену частку ринку всіма засобами. При цьому акції BlackBerry за рік піднялися на 35%.

Третє місце зайняв новий глава Microsoft Сатья Наделла. Він показав себе з хорошого боку, оголосивши курс на хмарні технології і мобільні додатки, підняв акції на 26%, проте «кинув тінь на свою репутацію» спірними словами про те, що жінкам в IT не потрібно просити підвищення, а покладатися на карму і систему, яка віддасть належне.

На четвертому – глава General Motors Марі Барра.

На п’ятому – глава Yahoo! Марісса Майєр.

На шостій сходинці у рейтингу – CEO T-Mobile Джон Легер.

На сьомому – CEO Hewlett-Packard Мег Уітман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.