White-Unicorn_1


Носоріг по кличці Ангаліфу був єдиним представником чоловічої особини свого підвиду. Тепер, після його кончини, у світі налічується всього 5 таких носорогів, і всі вони самки.


У неділю в San Diego Zoo Safari Park помер самець північного білого носорога по кличці Ангаліфу. Новина про смерть тварини з’явилася на офіційній сторінці сафарі-парку в Twitter.

Видання LA Times повідомляє, що носоріг помер у віці 44 роки від природних причин. Ангаліфу спочатку знаходився в зоопарку в столиці Судану, проте в кінці 1980-х років був перевезений в Сан-Дієго.

«Смерть Ангаліфу є величезною втратою для всіх нас, – каже працівниця сафарі-парку Рансі Рейчес, – свої останні дні носоріг перебував у занепаді і відмовлявся від прийому їжі».

Через розвинене браконьєрство найбільші представники сімейства носорогів довгий час були на межі повного зникнення. У багатьох культурах вважається, що ріг цієї тварини має цілющі властивості, у зв’язку з цим він дорого цінується на чорному ринку.

У минулому вчені робили спроби по продовженню роду рідкісної тварини, проте вони не увінчалися успіхом. До Ангаліфу була поселена самка Нола, але в неволі пара не змогла привести на світ потомство.

Завдяки збереженим сім’ям Ангаліфу співробітники Інституту Сан-Дієго з дослідження і охорони навколишнього середовища сподіваються надалі штучно запліднити самок цього підвиду. На сьогоднішній день крім Ноли є ще 4 самки північного білого носорога: 3 перебувають у Кенії, а четверта – в зоопарку в Чехії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.