NASA_1


Агентство #NASA повідомило, що починає працювати над місією з висадки астронавтів на поверхню четвертої планети в Сонячній системі #Марс


Для цього агентство буде використовувати космічний апарат Orion, який розробляли спеціально для польотів в глибокому космосі. Перший тестовий політ в рамках програми почнуть 4 грудня. Orion два рази облетить Землю, перевірить роботу ключових систем корабля (механізм відстрілу капсули корабля у разі критичних ситуацій, механізм стикування, тепловий щит для входу в атмосферу, комп’ютери, створені для роботи в умовах підвищеного радіаційного фону в Поясі Ван Аллена і 11 парашутів для приземлення) і скине вантаж в Тихий океан.

Паралельно з випробуваннями NASA продовжить вивчати поведінку людського організму при нульовій гравітації і довгих космічних перельотах.

Перший рейс Orion з людьми на борту відбудеться в 2021 році. А однією з перших місій програми стане дослідження групою астронавтів астероїда, який «приженуть» на орбіту Місяця. Крім того, передбачається використовувати Orion і на місячних місіях. Відправка перших людей на Марс планується до 2030 року. Детальніше про програму Orion можна почитати в блозі NASA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.