Windows-10_1


Microsoft працює над новим браузером під кодовою назвою Spartan. Він буде відрізнятися від Internet Explorer і вийде в 2015 році разом з новою Windows 10, пише ZDNet з посиланням на свої джерела.


Раніше повідомлялося, що наступний браузер компанії буде нагадувати Chrome або Firefox, а також працювати зі сторонніми розширеннями. Браузер можуть представити на заході 21 січня разом з деякими нововведеннями Windows 10. Передбачається, що версії Spartan для тестерів вийдуть на початку 2015 року. Spartan буде поставлятися разом з Internet Explorer 11 в настільних версіях Windows 10, а також мобільних версіях Windows. Про його версії на інші платформи нічого не повідомляється, але ZDNet вважає, що це можливо, оскільки Microsoft не планувала переносити IE на інші операційні системи.

Новий браузер буде працювати на тих же двигунах, що і Internet Explorer (Chakra JavaScript і Trident). Раніше цього року розробники Internet Explorer заявляли, що планують перейменувати нову версію, щоб користувачі Windows звернули увагу на зміни в браузері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.