LinkedIn_skills_2


Соцмережа LinkedIn виклала список 25 найбільш актуальних професійних навичок за 2014 рік.


Списки складені як для всього світу, так і локальні (для Австралії, Бразилії, Канади, Франції, Індії, Нідерландів, ПАР, ОАЕ, Великобританії і США).

LinkedIn_skills_1

На першому місці – статистичний глибинний аналіз даних. У першу десятку увійшли розробка програм для взаємодії між різними платформами (сполучного програмного забезпечення), cloud-технології, мережева та інформаційна безпека, SEO- і SEM-просування, бізнес-аналітика, мобільна розробка, проектування архітектури сайтів та фреймворків, створення алгоритмів, а також програмування на Python, Ruby і Perl.

LinkedIn зазначає, що цього року на перше місце вийшли наукові, технологічні, інженерні та математичні навички (STEM), а також робота з даними, знання другої мови (крім англійської) та інтернет-маркетинг. Для складання списку соцмережа проаналізувала 330 млн профайлів і з’ясувала, хто з них отримав пропозицію або отримав нову роботу цього року (з 1 січня по 1 грудня 2014). Отримані дані фахівці об’єднали в кілька категорій (наприклад, розробка під iOS і Android – мобільна розробка).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.