GMoskal_1


Голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку до Трьохізбенки — крайнього села Новоайдарського району на березі Сіверського Донця. Він виступає лінією розмежування між контрольованою Україною територією Луганської області й так званою «ЛНР».


Трьохізбенку та сусідні села практично щодня обстрілюють із мінометів, «Градів» та артилерії, в суботу в Кряківці (населений пункт по сусідству) від осколків з мінометної міни загинули двоє мирних мешканців. Під час минулого приїзду Москаля в Трьохізбенку місцеві мешканці попросили привезти шифер для покрівлі хат, що постраждали від бойових дій. Оскільки бюджетних коштів на відновлення пошкодженого майна немає, голова ОДА привіз і розвантажував шифер із гуманітарної допомоги від Житомирської області. Після чого оглянув пошкодження житла від останніх обстрілів, поспілкувався з місцевими мешканцями й пообіцяв прислати сюди ще шиферу та інших будівельних матеріалів.

Трьохізбенка — один із центрів донського козацтва, тут зведена велика козацька церква, якій більше ста років. Москаль відвідав церкву під час Богослужіння й помолився за мир на Луганщині і всьому Донбасі.

Джерело Громадське ТБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.