Google_EU_1


27 листопада Європарламент проголосував за поділ пошуковиків на кілька частин. Рішення організації носить «символічний» характер і не може безпосередньо вплинути на компанії, пише BBC.


Ініціатива Європарламенту, в першу чергу, стосується Google, який контролює близько 90% ринку інтернет-пошуку в більшості європейських країн. Резолюція організації закликає пошуковики відокремити пошук інформації від усіх інших сервісів. При цьому подібний поділ не входить до повноважень відомства, тому пошуковики не зобов’язані підкорятися результатам голосування.

У Європарламенті визнали, що способи видачі американської компанії утискають інших конкурентів і монополізують ринок. Обробляючи запити, Google віддає пріоритет своїх сервісів і послуг. Невдоволення парламентаріїв викликає і той факт, що Google обмежує своїх рекламодавців у проведенні кампаній за участю інших пошуковиків.

Американські політики засудили прийняту резолюцію, за яку проголосували 384 проти 174 осіб. Ряд відомств відправив до Брюсселю листа, в якому висловив побоювання, що практика прийняття подібних рішень ставить під загрозу принципи відкритого ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.