medi_sc_1


Нова вакцина проти лихоманки Ебола була вперше випробувана на людях лікарями з Канади і США. Вакцина отримала назву VSV-EBOV


Препарат був ліцензований компанією NewLink Genetics corporation, яка веде розробку біофармакологічних препаратів для лікування раку. Повідомляється, що вакцина проти Еболи вже встигла пройти ряд успішних випробувань на тваринах.

Тепер випробування будуть проходити за участю групи добровольців, поміщених в клініку в Галіфаксі (Канада). Одночасно з цим вакцина буде випробовуватися в Національному інституті здоров’я США, а також Дослідницькому інституті армії США ім. Уолтера Ріда. Якщо на території Сполучених Штатів мають місце випадки зараження Ебола, то в Канаді не зареєстровано жодного такого інциденту.

В жовтні цього року повідомлялося, що крім вакцини VSV-EBOV також плануються клінічні випробування вакцини проти Еболи ChAd-EBO, розробленої британською компанією GlaxoSmithKline. Цей препарат повинен був тестуватися в Лозанні (Швейцарія). В цілому, фахівці вважають вакцини ChAd-EBO і VSV-EBOV найбільш перспективними препаратами проти Еболи.

ВООЗ повідомляє, що на сьогодні зареєстровано понад 14 тис. випадків захворювання лихоманкою Ебола – вони сталися у восьми країнах світу. При цьому більше 5 тис. осіб стали жертвами захворювання. Основна їх маса проживала на території країн Західної Африки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.