DC_1


США виступили з жорстким застереженням Росії не визнавати вибори в самопроголошених народних республіках на сході України, передає ТАСС у вівторок, 4 листопада.


Рада національної безпеки США розповсюдив заяву з жорстким застереженням Росії. Представник Ради при Білому домі Бернадетт Міхен назвав рішення Росії визнати результати виборів в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» – порушенням Мінських угод від 5 вересня.

Раніше МЗС Росії і його глава Сергій Лавров допускали можливість визнання цих виборів. Відразу після виборів 2 листопада Росія офіційного визнала їх такими, що «відбулися».

США наполягають на тому, що голосування в Донецьку і Луганську було незаконним. «Заява МЗС Росії направлено на легітимацію фальшивих “виборів”», – йдеться в заяві Міхен.

Також він висловив стурбованість повідомленнями про те, що Росія нібито перекидає війська і спорядження в прикордонні райони з Україною, наголосивши, що кордон «залишається не під наглядом і не під контролем уряду України».

У Росії є вибір, говориться в цій заяві: «Якщо вона підтримає мирний процес і буде дотримуватися своїх зобов’язань відповідно до мінських домовленостям, то ціна, яку Росії доводиться платити за свої дестабілізуючі дії проти України, зменшиться. Якщо ж Москва буде і далі нехтувати своїми зобов’язаннями, які вона взяла на себе в Мінську, і продовжить свої дестабілізуючі і небезпечні дії, то Росії доведеться заплатити за це ще більшу ціну».

Раніше 3-листопада стало відомо про те, що Євросоюз в найближчі дні може розглянути нові, жорсткіші санкції щодо Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.