pounds_1


Колишня дружина фінансиста сера Крістофера Хону отримала в результаті процесу розлучення 377 мільйонів фунтів стерлінгів і стала багатшою Єлизавети II, чий статок оцінюється в 350 мільйонів фунтів стерлінгів.


Лондонський суд ще раз довів, що столиця туманного Альбіону не краще місце для розлучення з точки зору чоловіків, але прекрасне з точки зору дружин.

На суді ділили майно в розмірі 700 мільйонів фунтів стерлінгів, і Крістофер Хон сподівався заплатити в якості відступних всього чверть суми, оскільки, за словами його адвокатів, весь сімейний капітал був сформований за рахунок його професійних навичок інвестора. Однак лондонський суд, як це часто буває, встав на сторону дружини і прийняв заяву її адвокатів, що шлюб був рівноцінним партнерством, і без участі та підтримки дружини Крістофер не зміг би заробити цих грошей.

Подружжя Хон є засновниками одного з найбільших благодійних фондів для допомоги дітям в країнах, що розвиваються – Children Investment Fund. За підсумками 2013-го року журнал Forbes назвав Крістофера Хону одним з 25 найбільш високооплачуваних менеджерів хедж-фондів. Цього року Крістофер Хон отримав титул лицаря-командора ордена св.Михаїла і св.Георгія з нагоди офіційного дня народження монарха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.