Lukashenko_3


Олександр Лукашенко прокоментував в інтерв’ю агентству БЕЛТА рішення російської влади ввести заборону на поставки білоруської продукції, заявивши, що його це “пригнічує”.


“Якщо найближчим часом не буде нормалізована торгівля між двома країнами, ми змушені будемо реагувати. Що це за поведінка така!”, – Сказав президент Білорусії.

Лукашенко також дав зрозуміти, що не має наміру миритися з таким станом речей, коли Кремль використовує “продовольчі питання” як важіль тиску, керуючись принципом “розділяй і володарюй”.

“Ось виникнуть проблеми у Казахстану, припустимо, і Білорусі однакові – один дзвінок, і все добре з Казахстаном. У мене складається враження, що на прикладі Білорусі в черговий раз, взявшись то за газову трубу, то за нафтову, а зараз за продовольчі питання, хочуть показати комусь чи всьому світу, провчити когось. Але ми ж не цуценята, щоб нас за шкірку водити, вибачте, за цю грубість”, – сказав білоруський президент.

Нагадаємо, напередодні Росія практично припинила ввезення на територію країни м’яса з Білорусі. В “чорні списки” Россільгоспнагляду разом потрапили відразу 19 білоруських підприємств, в продукції яких нібито було виявлено небезпечні для здоров’я мікроорганізми.

Раніше Россільгоспнагляд зажадав від Білорусії припинити транзит через територію РФ продуктів харчування, які направляються в Казахстан та інші країни, оскільки це, на думку російської сторони, сприяє порушенню ембарго, введеного стосовно низки європейських виробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.