Moffett-Airfield_1


Google взяла в оренду у NASA аеродром Моффетт, який знаходиться на півдні затоки Сан-Франциско. Про це повідомляється на офіційному сайті космічного агентства.


Корпорація орендувала на 60 років злітну смугу і примикаючі до неї ангари. За цей час Google виплатить понад мільярд доларів. Крім того, компанія зобов’язалася провести реставрацію одного з ангарів, вік якого становить понад 80 років.

В Google планами на використання Моффетт не поділили, однак очевидно, що компанія буде використовувати аеродром для розвитку та тестування технологій в галузі робототехніки, авіації і освоєння космосу. В ЗМІ визнали, що угода є вигідною для обох учасників: Google зможе втілювати в життя свої проекти, тоді як NASA добре заробить на цьому.

Переговори про передачу Моффетт велися з лютого. Незважаючи на досягнуту домовленість, Google не зможе отримати контроль над аеродромом негайно. Спочатку це мав схвалити ряд організацій, включаючи Агентство з захисту навколишнього середовища. Потім Google зможе почати роботу. Компанія планує вкласти в Моффетт 200 млн доларів, які підуть в тому числі на створення навчального закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.