Audi-RS7_1


Про це заявив голова правління компанії Audi Руперт Штадлер (Rupert Stadler). За його словами, робота над створенням автомобіля з функцією автопілота буде завершена протягом двох років


Приклад такої технології німецькі автомобілебудівники показали на Audi RS7 – автомобіль подолав коло на німецькій трасі Хоккенхаймринг без будь-якої участі людини. При цьому швидкість авто досягала 220 км/г.

Для коригування руху використовувалися дані GPS. Також для безпечного руху по трасі застосували 3D-камери і спеціальні датчики. Але одна справа спортивна траса, де немає жвавого руху, а інше – вулиці мегаполісу. При цьому Штадлер налаштований оптимістично. За його словами, побачити машину з автопілотом на звичайних дорогах можна буде вже в 2016 році.

Голова правління зазначив, що у Audi є велика перевага над конкурентами, адже останні створять такий автопілот на кілька років пізніше. Однак навіть Штадлер визнає, що для руху по звичайних дорогах буде недостатньо одного лише бортового обладнання автомобіля – щоб говорити про технологічної революції, знадобиться створити нову інфраструктуру.

Раніше машину з автопілотом представила японська компанія Honda – зараз технологію випробовують на моделі Acura RLX. Японці зізнаються, що на серійних авто цю технологію можна буде використовувати не раніше 2020 року. Свої розробки є у Volvo, Ford, BMW, Mercedes і ряду інших компаній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.