chech_1


Урочистості з нагоди 25-річної річниці падіння комуністичного режиму в колишній Чехословаччині завершилися масовою демонстрацією протесту і градом яєць, що полетіли в сторону нинішнього лідера Чехії Мілоша Земана


Як повідомляє місцева преса, демонстранти були обурені недавніми заявами глави держави, який висловився на підтримку Володимира Путіна, а також зовнішньої та внутрішньої політики, яку проводить російський президент. В ході 50-тисячного мітингу, який пройшов напередодні в центрі чеської столиці, обурені демонстранти з червоними картками в руках закидали президента країни яйцями, не перестаючи скандувати: “Земана на смітник“.

Президент вилаявся матом в ефірі, кажучи про “порнографічну групу” Pussy Riot

Втім, від граду яєць постраждав не Земан, а його німецький колега Йоахім Гаук, який прибув до Чехії для участі в урочистостях. Одне з яєць потрапило йому в голову. Сам чеський лідер, звертаючись до учасників акції протесту, сказав, що саме завдяки демократичним змінам, які відбувалися в країні 25 років тому, вони зараз безперешкодно можуть стояти на площі та висловлювати своє невдоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.