AppsForRED_1


Компанія Apple до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом “перефарбувала” свій App Store у червоні кольори, а усі виручені кошти від продажу спеціальних додатків направить у Глобальний фонд боротьби зі СНІДом (RED)


У наступні два тижні, а саме з 24 листопада по 7 грудня, компанія Apple буде проводити спеціальну акцію «Додатки для RED».

В рамках цієї компанії у App Store вже зараз з’явилися програми та ігри з ексклюзивним контентом, завантаживши які ви зможете «вплинути на майбутнє мільйонів людей». Всі виручені гроші за ці додатки будуть направлені в Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом (RED).

Крім цього, «яблучна компанія» збирається пожертвувати в фонд RED частина святкових прибутків від продажів своєї продукції в роздрібних і онлайн-магазинах. Ця акція буде діяти в два найактивніші для покупок дня в році – в «чорну п’ятницю» 28 листопада і в понеділок 1 грудня. У ці дні в магазинах в більшості країн світу товари продаються зі знижками.

Починаючи з 1988 року, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу.

На офіційному сайті Apple наголошується, що завдяки зусиллям фонду RED і світовій спільноті фахівців у галузі охорони здоров’я, найближчим часом в Африці очікується поява першого більш ніж за 30 років покоління незаражених дітей.

Глава корпорації Apple Тім Кук повідомив, що цього року вони проводять найбільшу благодійну підтримку за всю історію, до якої приєднуються «деякі з найяскравіших талантів в App Store на благо загального справи».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.