AeroMobil-3.0_1

Компанія Aeromobil показала літаючий автомобіль Flying Roadster 3.0 на конференції у Відні. Завдяки механізму висувних крил машина може пересуватися як по звичайній дорозі, так і повітрям.

Прототип Aeromobil розробляли протягом 25 років. Зараз транспортний засіб знаходиться на стадії випробувань. Ними керує шеф-дизайнер Стефан Кляйн (Stefan Klein), який раніше працював в BMW і Audi. Машина розганяється до 160 км/г на землі та понад 200 км/г в повітрі.

За словами Кляйна, Flying Roadster 3.0 призначений насамперед для країн зі слабкою транспортною системою, але не дуже жорстким регулюванням польотів, наприклад, Китаю чи африканських держав. При цьому в Aeromobil підкреслюють, що проект ще далекий від завершення і неясно, коли машина буде запущена в масове виробництво.

Однією з відмінних особливостей машини є її компактний розмір. Вона спокійно поміщається на смузі таі може без проблем встати на паркувальне місце. Під час звичайної їзди крила знаходяться в складеному стані.

На жаль, літаючий автомобіль не допоможе власнику уникнути корків. Для того щоб піднятися в повітря, Flying Roadster 3.0 потрібно 50-метрова смуга – це може бути як асфальт, так і звичайна трава. Технологія вертикального зльоту поки не розроблена, але, за словами інженерів, навіть якби вона існувала, її використання спалювало б половину паливного бака машини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.