Karpaty-MeestExpress_1

Вчора, у Львові відбувся матч “Карпати – Іллічівець”, на якому біло-зеленим на додатковому часі вдалося забити гол та здобути перемогу.

Одразу після матчу відбулася офіційна церемонія оголошення компанії “Міст Експрес” генеральним партнером ФК “Карпати”.

Як заявляють у компанії “Торговий Дім “Міст Експрес” – це велика честь долучитися до поважного кола спонсорів та партнерів команди зі славетною історією. Оскільки сенс діяльності підприємства полягає у цілеспрямованому русі вперед, підтримка українського футболу, принципу чесної змагальності за першість виявилися органічними стимулами до започаткування співпраці з Футбольним клубом “Карпати” та цілою його вболівальницькою родиною.

Президент компанії Ростислав Кісіль відзначив, що “Міст Експрес” із задоволенням продовжує традицію з підтримки спорту на Галичині. Він вірить у “Карпати” і сподівається разом з командою та її вболівальниками тішитися майбутніми іграми, а також пообіцяв по мірі можливості відвідувати матчі “біло-зелених”.

Karpaty-MeestExpress_2 Karpaty-MeestExpress_3 Karpaty-MeestExpress_4 Karpaty-MeestExpress_5 Karpaty-MeestExpress_6

В свою чергу, генеральний директор ФК “Карпат” Ігор Дедишин виразив сподівання, що співпраця цих двох брендів принесе успіх обом командам. Дуже радіємо з того, що у такий нелегкий для країни час нам вдалося знайти партнера, який підтримуватиме нашу команду.

Фінансові аспекти партнерської угоди сторони відмовились називати, пославшись на пункт контракту про нерозголошення фінансових зобов’язань.

На офіційній церемонії були присутні також гравці ФК “Карпати”, головний тренер Ігор Йовічевіч та гості, які приєднались до святкування цієї події.

Karpaty-MeestExpress_7 Karpaty-MeestExpress_8 Karpaty-MeestExpress_9 Karpaty-MeestExpress_10 Karpaty-MeestExpress_11

Довідка NewsMarket:

Компанія «Торговий Дім «Міст Експрес» в Україні представляє інтереси міжнародної корпорації «Meest Corporation Inc.» та входить в одну з найбільших в Україні фінансово-промислову групу «Росан».

Успіх компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» на вітчизняному ринку пов’язаний з 20 річним досвідом роботи на міжнародних поштових ринках Європи, Канади, США та Австралії її материнської компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.