Twitter_2

Соціальна мережа Twitter подала позов на ФБР і Міністерству юстиції США до Федерального суду Каліфорнії. У керівництві компанії мають намір домогтися скасування заборони на розсекречення інформації про кількість запитів спецслужб, повідомляє Associated Press.

«Ми вважаємо, що відповідно до Першої поправки ми маємо право відповідати на стурбованість наших користувачів, а також на заяви представників уряду США, надаючи інформацію про масштаби проведеної американським урядом стеження», – зазначив Бенджамін Лі, віце-президент Twitter. Перша поправка до Конституції країни гарантує свободу слова і преси.

Виявилося, що соціальній мережі заборонено повідомляти навіть про відсутність запитів з боку правоохоронних органів. Це пояснюється інтересами національної безпеки. Керівництво Twitter зверталося у відомства з проханням про дозвіл на публікацію точних даних, однак їм відмовили.

На початку лютого 2014 великі IT-компанії (у тому числі Microsoft, Google і Facebook) уклали угоду, яка дозволила їм опублікувати загальні дані про запити спецслужб. Переговори були викликані публікацією документів АНБ про програму стеження PRISM. Їх надав колишній співробітник агентства Едвард Сноуден. Варто відзначити, в Twitter домовленості розкритикували, оскільки визнали, що компанії мають право публікувати більш докладну статистику звернень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.